Reken af met uw account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Wij zijn ons bewust van het belang van koel blijven tijdens warme ritten. Als je koel blijft ben je scherper en vermoei je minder snel, waardoor je intenser van de rit kunt genieten. Om die reden hebben we de Airwave 4 Ladies ontwikkeld, een Adventure Sport broek - bovendien de ideale aanvulling op de Airwave 4 Ladies jas - waarin je lichaam getrakteerd wordt op een onbeperkte frisse bries. Ventilation voorop De naam alleen al geeft de intentie van deze jas weg: bij de Airwave 4 draait alles om de 'air' die tijdens je komende avonturen voor verkoeling zorgt. De combinatie van een specifieke damespasvorm, PWR|Shell mesh, ripstop en stretch, met volledige ventilatie aan de voorkant van de broekspijpen en driekwart aan de achterzijde, staat garant voor een dosis verkoelende rijwind op je onderlichaam. Veiigheid voorop Als een van de jarenlange favorieten in onze collectie is de Airwave 4 Ladies ook nu nog een publiekslieveling binnen de categorie geventileerde broeken en voorzien van CE-klasse AA-keurmerk. Daarnaast is hij uitgerust met SEESMART heup- en verstelbare knieprotectoren. Gelamineerde reflectie is aangebracht op de knieën voor meer zichtbaarheid bij weinig tot geen daglicht.
U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.
De meeste motorbroeken hebben een lengte die gemiddeld gezien past bij de heupmaat. Daarnaast zijn sommige broeken beschikbaar in korte en lange maten, deze zijn gemiddeld gezien zo'n 5 cm korter of langer dan de standaardmaten.
Op het tabblad "aanvullende informatie" hebben we voor elke broek aangegeven welke protectoren er aanwezig zijn en of deze CE level 1 of 2 zijn.
Een gelamineerd membraan zorgt ervoor dat de buitenlaag van de broek zich niet vol kan zuigen met water. Hierdoor zal de broek na een regenbui sneller opdrogen, en blijft het klimaat in de jas aangenamer: er zit namelijk geen koude broek tegen de waterdichte binnenvoering zoals je dat bij een 3-lagen systeem wel hebt.
Door zo'n 3-lagen systeem krijg je een zeer veelzijdige broek, die je in elk seizoen zou kunnen dragen. Met zowel de waterdichte als de thermovoering verwijderd heb je maximale ventilatie, met alleen de waterdichte voering is hij perfect voor de lente en herfst en met de thermovoering erbij is hij lekker warm op de koude dagen.